Kommenteeri

Tagasiside...

FastTree on oma sugupuu põhjadega olnud tegus nüüd kuskil 2,5 kuud ja erinevat tagasisidet on juba saadud päris kõvasti, oleme kõikidele väga tänulikud kes on võtnud vaevaks seda teha. Ainult nii on võimalik ühel ettevõtjal oma tooteid edasi arendada või arendama hakata.
Kus me siis oleme seda saanud ? Näiteks, meile on helistatud ja tänatud, et oleme hakanud sellist ägedat toodet tegema ja samas soovitatud, et 8 põlve on vähe ikkagi. Inimesed on lihtsalt nii kaugele oma sugupuid uurinud, et tuli välja kujundada 10 põlve esivanemate sugupuu, mine sa tea äkki läheme veel kaugemale tulevikus.

Messid ja laadad on ühed väga põnevad kohad kus saab täiesti otsest tagasisidet, nende üks pluss on muidugi see, et inimene saab reaalselt toodet ise vaadata ja katsuda. Välja on tulnud nii mõnedki kitsaskohad, näiteks inimesed ei saa aru kuskohast sugupuu algab ja kes seal esimeses põlves olema peab.
Näiteks täitsa alguses mõtlesin ka mina , et esimene põlv olen ju mina ise  (see üksik alumine ruut) aga ei, nutikusel ei ole piire, sest esimeseks põlveks on pandud ka oma last ja teine põlv on alles  mina ise ja minu mees. Ühel messil ostis üks klient kolm sugupuu põhja, et kinkida kõigile oma kolmele lapsele, kus kogu sugupuu algabki lapsest. Suurepärane mälestus, selline mida saab ka järgmistele põlvedele edasi anda. Mille peale poleks ma ealeski tulnud on sugupuu mida osteti matuseks, sugupuu algab lahkunust, täiesti imeline lähenemine mälestamaks ja austamaks lahkunut. Messidel on palju ka küsitud vene keelseid põhjasid, need ka tulevad.

Need kes tunnevad muret, et mina küll ei leia kunagi enda 7 põlve üles siis tegelikult leiate küll, võibolla mitte igat ruutu ei saa täis aga mina isiklikult sain peaaegu kõik leitud, arhiivis on kõik olemas ja asju ajada saab tänapäeval interneti teel, esimeses blogi postituses on ka lingid välja toodud. Kui juba osad põlved olemas, küll need ülejäänud ka ajapikku tulevad, tuleb lihtsalt kuskilt alustada, mitte mõelda, et kui mul kõik need ükspäev olemas on siis hakkan alles sugupuud täitma.  Sugupuu põhja täitmine võib kesta ka aastaid aga lõpuks on need nimed kõik koos ja siis on hea ülevaade kuidas ma siia maailma sattusin, see kõik on seda väärt.
                                             

             
On tuldud küsima ka selliseid sugupuu põhjasid kus saaks välja tuua oma kõiki lapsi või õdesid-vendasid, alguses mõtlesin, et sellist on küllaltki raske teha valmiskujul, sest meie pered on kõik nii erinevad aga nüüd juba võib öelda, et proovime, teeme ära - seega oleme võtnud niiöelda tööalla. Siingi tahan tänada ühte klienti kes on meiega olnud nõus koos mõtlema just sellise sugupuu suunal.

Osad kliendid on sättinud koju seina peale ära raamitult, seal on siis 2 ühes, kõigepealt on ära täidetud ja endast natukenegi teadlikumaks saadud aga teine asi on hoopis see, et antud sugupuu on tegelikult ju täiesti sisustuselemendi eest.

Kui keegi küsib kus neid peale e-poe veel müüakse, siis ütlen kohe ära, et praegu ei kusagil (v.a messid/laadad). AGA kui keegi loeb ja tunneb, et tema poodi või miks ka mitte e-poodi need sobiksid siis andke aga märku ja teeme koostööd. Kokkuvõtvalt võin öelda, et sellise täiesti uue tootega on põnev edasi minna. Üks asi on kindel, arenemisruumi on küll, sest inimesed tunnevad üha rohkem ja rohkem oma esivanemate vastu huvi. Õnneks saame siinkohal abiks olla just sellega, et pakume valmis põhjasid ja suurem joonistamine jääb endal ära. Täitsa lahe on kuulata erinevaid lugusid 10 m tapeedirullide peal tehtud sugupuudest. Meie sugupuudega on asi kompaktsem.

Andke ikka tagasisidet ja olge ikka sama muhedad edasi :)


Lisa kommentaar

Email again: